Warsztaty  malowania na tkaninie   –  zajęcia z cyklu                                                                                  „Pobudzamy duszę artysty”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w ciekawych warsztatach  plastycznych  na których   mieli okazję  malować na tkaninach. Tego typu malarstwo to niezwykle ciekawa forma tworzenia obrazów. Uczennice tworzyły spontaniczne pełne emocji obrazy, które wprowadziły je w magiczny świat sztuki.  Warsztaty plastyczne ” Malowanie na tkaninie”  to fascynująca  zabawa pozwalająca wyzwalać  ogromne pokłady kreatywności, radości i  energii twórczej.

Warsztaty PLAY – MAIS   –  zajęcia z cyklu  „Pobudzamy duszę artysty”

 Uczniowie naszej szkoły brali udział w ciekawych warsztatach  plastycznych na których   mieli okazję  poznać nowe tworzywo plastyczne i wykonać  mini makiety. Elementami służącymi do budowy poszczególnych elementów były ekologiczne klocki wytworzone z naturalnej skrobi, wody i barwników spożywczych.  Play Mais to kolorowe chrupki do kreatywnej zabawy.Powstawały  kolorowe ludziki, kwiatki, drzewa, zwierzęta, domki. Było kolorowo i twórczo, a końcowe prace zapierały dech w piersiach.

Prace plastyczne dzieci: